BU İÇERİĞİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Asortie Mobilya yeni evlenen çiftlerin balayı odasını süslüyor

25 May 2017, Per

Asortie Mobilya, yeni evlenen çiftlerin balayı odasını süslüyor. Çiftler bu sayede balayında unutulmaz anlar yaşıyor.

Asortie Mobilya, çiçeği burnunda çiftlerin balayı odalarına dokunuyor. Balayı odası dizaynını oluşturarak yeni çiftlere unutulmaz anlar yaşatan Asortie Mobilya Balayı odası dekorasyonu için mobilya seçimlerinde son yılların modern çizgilerini takip ediyor.

Özellikle koltuk takımı ya da koltuklarda daha geniş, ferah ve rahat modeller ilgi görüyor. Bunun yanında mobilya renkleri de çok önemli. Mobilyaların sıcak renklerde olması, çok fazla desene sahip olmamasına ayrıca dikkat ediliyor. Balayı odası dizaynı için bir diğer ayrıntı da ev tekstil ürünleri olarak dikkat çeken perdeler. Balayı odalarında genelde kırmızı ve tonlarında perde seçimi yapılırken beyaz ve krem tonlarını da tercih eden oteller, çiftler bulunmakta. Balayı odası dekorasyonunda aksesuar seçimleri de önemli. Klasik olarak aşkı çağrıştıran kalp, çiçek gibi klişe aksesuarlar yerine, son yıllarda hayvan ve insan figürlü aksesuarlar daha çok tercih edilmekte. Canlı çiçekler ya da kuru dallarla yapılan aksesuar kombinleri ise son yılların en trend modası.

Artık çiftler balayı odalarında klasik, varaklı ve ihtişamlı mobilya ve abartılı dekorasyonları tercih ediyor. Harika bir dekor ile zenginleştirilmiş balayı odalarının en vazgeçilmez unsurları ise kaliteli içecekler ve türlü türlü çikolatlardır.

DİĞER HABERLER