BU İÇERİĞİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Asortie Mobilya yeni sezona yeni logosu ile merhaba dedi

21 Nis 2017, Cum

Masko Mobilya Kenti içinde faaliyet gösteren ve dünyaca tanınan Asortie Mobilya, yeni sezona yeni logosu ile merhaba dedi.

 Masko mağazası yanında, Dubai, Ukrayna ve Sırbistan’da mağazalarını bulunan ve yakın zamanda Katar’da bir mağaza açmayı planlayan Asortie Mobilya’nın yeni logosu ile ilgili kurumsal web sayfalarında paylaştıkları samimi haberi sizlerle paylaşıyoruz.

 “Artık dünyaca tanınan bir markaya sahibiz. “Asortie” denildiğinde Orta Asya’dan Balkanlara, Ortadoğu’dan Afrika’ya,  Avrupa’dan  haritada dahi yerini gösteremediğimiz ülkelere kadar birçok yere mobilyalarımızı gönderiyoruz.

Birçok ülkenin devlet sarayında bizim izimiz var. Birçok ünlü yaşam mekânlarını daha asortik hale getirmek için Asortie ürünlerini tercih ediyor.  Verdiğimiz ücretsiz mimarlık hizmeti ile müşterimizin yüzündeki mutluluk markamıza her geçen gün değer katıyor...

Biz çalışırken Asortie markamız da çalışıyor. Herkes tarafından bilinen, en azından bir yerlerde görülmüş veya duyulmuş güvenilir bir marka olmak için çok çaba sarfediyoruz. Boşa gitmeyen bu çabalarımız ile Asortie daha güçlü ve daha istikrarlı şekilde büyüyor.

Büyüyen markamıza yeni bir heyecan kazandırmak için logomuzu değiştirdik. Artık daha kolay okunabilen bir Asortie ile karşılaşacaksınız. Caddelerde, televizyonlarda, havalimanlarında bizim reklamlarımızı gördüğünüzde değişen logomuzu beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Logomuzu değiştirirken bazı değerlerimiz sabit kaldı. Mesela müşteri memnuniyeti ilkemiz ve satış sonrası koşulsuz destek prensibimiz ilk günkü mükemmelliği ile kaldı. Müşterilerimizi anlama ve onlar için, kendilerini mutlu hissedecekleri mekânlar oluşturmadaki heyecanımız da aynı kaldı. Mağazalarımızda ki sıcaklığımız ve sizler için hazırlanan ikramlarımız da değişmedi. Değişen sadece bizi daha da geliştireceğine inandığımız logomuz oldu…

DİĞER HABERLER