Masko Furniture City 16-A BLOK-12-A BLOK NO ; 8 VE NO ; 21 İkitelli-İstanbul
+90 212 675 04 70

FİLTRELE

SHOWCASE

İRTİBAT MOBİLYA

1980'lerin başında Ankarada' da üretim ile sektöre giriş yapan firmamız 90'lı yılların sonlarından itibaren üretimine İstanbul' da devam etmiştir.

Aynı zamanda Tüm Dünyaya İhracat yapan firmamız , Bununla birlikte ahşap mobilya üretimi ve satışına da önem verip ürün gamında ciddi bir aşama kaydederken, şuan koltuk ve ahşap mobilya,avangard ve klasik çeşitlenen son trend ürünlerimizle ,Masko 1 (16-A Blok)  - Masko 2 (12-A Blok) Showroom'larımızla hizmete devam etmektedir.

Geçmişin tecrübesi ve çağın getirdiklerini başarılı bir biçimde ortaya koymak için yoğun bir biçimde çalışmak gayesi hep öne çıkmış,Bunu sağlamak için dinamik yapısını hiç bozmayan firmamız, bitmeyen çalışma arzusuyla araştırma ve geliştirme noktalarında da ilerme kaydetmiştir ve son tükecitinin memnuniyetini sağlamak adına "SSH" ve "Memnun Müşteri" birimlerini aktif olarak kullanarak bu alanda tabuları yıkmayı hedefleyen firmamız bu konuda sektörde örnek olmayı hedeflemektedir.


Söylemiştik; "Sizin için bitmeyen bir heyecanla çalışıyoruz..."

Please contact us with your contact details in detail so that we can return to you. You can contact us through our store contact information at the side to discuss with our customer representative and get more information.