Masko Mobilya Kenti 16-A BLOK-12-A BLOK NO ; 8 VE NO ; 21 İkitelli-İstanbul
+90 212 675 04 70

FİLTRELE

VİTRİNDEKİLER

İRTİBAT MOBİLYA

1980'lerin başında Ankarada' da üretim ile sektöre giriş yapan firmamız 90'lı yılların sonlarından itibaren üretimine İstanbul' da devam etmiştir.

Aynı zamanda Tüm Dünyaya İhracat yapan firmamız , Bununla birlikte ahşap mobilya üretimi ve satışına da önem verip ürün gamında ciddi bir aşama kaydederken, şuan koltuk ve ahşap mobilya,avangard ve klasik çeşitlenen son trend ürünlerimizle ,Masko 1 (16-A Blok)  - Masko 2 (12-A Blok) Showroom'larımızla hizmete devam etmektedir.

Geçmişin tecrübesi ve çağın getirdiklerini başarılı bir biçimde ortaya koymak için yoğun bir biçimde çalışmak gayesi hep öne çıkmış,Bunu sağlamak için dinamik yapısını hiç bozmayan firmamız, bitmeyen çalışma arzusuyla araştırma ve geliştirme noktalarında da ilerme kaydetmiştir ve son tükecitinin memnuniyetini sağlamak adına "SSH" ve "Memnun Müşteri" birimlerini aktif olarak kullanarak bu alanda tabuları yıkmayı hedefleyen firmamız bu konuda sektörde örnek olmayı hedeflemektedir.


Söylemiştik; "Sizin için bitmeyen bir heyecanla çalışıyoruz..."

Lütfen size geri dönebilmemiz için mesajınızda detaylı olarak iletişim bilgilerinizi iletiniz. Müşteri temsilcimizle görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için yan taraftaki mağaza iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.