BU İÇERİĞİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

LA-Z-BOY KOLTUKLARINDA KDV İNDİRİMİ

19 Nis 2017, Çar

Dünyanın en rahat LA-Z-BOY koltuklarına kdv indiriminden yararlanarak sahip olmak için FM TASARIM'a bekliyoruz.

Yeni nesil teknoloji mobilyalarla evimize geldi. Alışılmışın dışında koltuk takımları yerine konfor sağlayan, hareket edebilen La-Z-Boy  tv koltukları hem televizyon karşısında hem dinlenme alanında lüksü sağlıyor.
Dünyanın en rahat koltuğu olarak kullanılan La-Z-Boy koltuk endüstrisinin en dayanıklı ve güçlü unibody sistemi ile tasarlanıyor. En yüksek kalitede ağaçlar kullanılarak yapılan iskelet ayrıca demir ile uzun ömürlü hale getiriliyor.
La-Z-Boy koltuk endüstrisinin en dayanıklı, patentli, 4 duvarlı, güçlü "unibody" sistemi ile tasarlanıyor. En yüksek kalitede ağaçlar kullanılarak yapılan iskeleti ayrıca demir ile güçleniyor.
La-Z-Boy Koltuk
La-Z-Boy Koltuk

Kaliteli konstrüksiyon özellikleri, esnek dolgu malzemeleri, test edilmiş kumaşı ve yenilikleri ile La-Z-Boy kuşaklar boyu süregelen bir dinlenme alışkanlığı oluşturuyor. Birbirinden bağımsız hareket edebilen sırt ve ayak fonksiyonlarına ek olarak 16 farklı kademe yatma seçeneği yer alıyor. Açılıp kapanabilen ayak desteği, tercihinize göre 3 farklı kademede ayarlanma ve kilitlenme özelliği bulunuyor.

DİĞER HABERLER