BU İÇERİĞİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Loda ile salonlarda konfor zamanı…

17 Mar 2017, Cum

Loda Mobilya, Libero Köşe Koltuğunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Dekorasyonda renk seçiminin önemi yadsınamaz. Tercih ettiğiniz renk ve tonlar ile yaşam stilinizi yansıttığınız alanlar yaratmanız mümkün. Modellerini klişelerin dışına çıkma anlayışıyla tasarlayan Loda, modern ve özgün çizgisiyle fark yaratıyor. Ev dekore ederken seçilen modellerin tarzınızı yansıtması gerektiğini vurgulayan Loda Mobilya, Libero Köşe Koltuğunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

“Tarzınızı evinize yansıtın”

Doğal hayata duyduğumuz özlem, mobilya tercihlerimizi de önemli ölçüde etkiliyor. Evlere sıcak bir hava katmak için ürünlerinde tasarım gücünü kullanan Loda Mobilya, geniş ürün yelpazesinden Libero Köşe koltuk ile salonlarınızın havasını değiştiriyor. Salonlarınızda şık bir duruş sergileyen Libero, yatak mekanizması ve açılabilir özelliği ile fonksiyonel bir kullanım imkânı sağlarken, misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için size daha geniş alanlar oluşturuyor. Ayrıca sandıklı tasarımı ile de geniş saklama alanları yaratarak ergonomik bir kullanış sağlıyor.

“İddialı, konforlu ve yenilikçi yaşam alanları”

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizde, konforlu ve şık ürünleri görmeyi isteriz. Zevklerimizi özgürce yansıtabildiğimiz yaşam alanlarımız, böylece bizden bir iz taşır. İddialı, konforlu ve yenilikçi ürünleri ile dikkat çeken Loda Mobilya, bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarımlarına yön vermeye devam ediyor. Kahve tonlarını kullanarak tasarlanan Libero Köşe, evlerinize asil bir hava katarken sarı renkli kırlent kullanımı, tasarıma hareket katıyor.

DİĞER HABERLER