BU İÇERİĞİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Meltem Bebek ve Genç Odası: Güvenli, Şık ve Kaliteli Mobilya İle Büyüten Marka

29 Mar 2018, Per

17.000 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 30.000 m2’ye yayılan üretim alanımızda ailelerimize ve çocuklarımıza sağlıklı ve mutlu bir hayat sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni projeler geliştiriyoruz.

Mobilyalarımızın kaplama ve yüzeylerinde hiçbir kimyasal içermeyen insan sağlığına zarar vermeyen temiz içerikli boya kullanıyoruz. Çocuk ve genç odası çeşitliliğimizle, çocuklarımız büyürken biz de onlarla birlikte büyüyoruz. Onlardan ilham alarak vücut yapılarına uygun huzurlu olacakları beşikler, karyolalar, oyun parkları yapıyoruz. GS Sertifikası Kalite Belgesi ile üretim tesislerimizde dünya çapında tüketicilerimize güven sağlıyoruz. Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’ya yaptığımız ihracatımız ile 2012 yılında başarı ödülüyle onurlandırıldık. O zamandan beri yabancı ülkelerle bağlantı kurmak ve hizmet sağlamak bizim için anlatılamaz bir duygu.

Anne bebeğini nasıl seviyorsa, ne kadar ilgi ve özen gösterip onun için her ayrıntıyı düşünüyorsa, biz de tasarımlarımız için o kadar özen gösteriyoruz. Tasarım öncesi Ar-Ge çalışmalarımızı ekiplerimizle dikkatle yapıyor, en küçük detaylarına kadar düşünüyoruz. İşte hepsi mükemmeliyetçiliğimizden.   Her şeyin sizin için mükemmel olmasını istiyor, arzuluyoruz. En ufak detayına kadar düşünüp ürünlerimiz sizi nasıl mutlu eder, nasıl rahat ettirir diye gece gündüz çalışıyoruz. Bir mobilyadan öte, biz bir hayat tarzı yaratmaya çalışıyoruz. Bizim farkımız burada başlıyor. Her şeyin başında siz varsınız, sizin huzurunuz, sizin rahatınız var. Tıpkı bir annenin çocuğunu düşündüğü gibi... Ailenizin bir parçası olmak, anılarınıza dahil olmak tek hedefimiz. 

Bütün inovasyonlarımızı ne için ve kimin için yaptığımızın farkındayız. Ailelerin ve çocukların güvenli, şık ve kaliteli bir mobilya ile büyütmek istiyoruz.  Gelecek nesillerimizi mutlu ve sağlıklı bir hayatla sarıyoruz.

 

DİĞER HABERLER