Masko Mobilya Kenti 13B 32-34-36 İkitelli-İstanbul
+90 212 675 16 70-71
+90 212 675 16 72

VİTRİNDEKİLER

NDESIGN

FELSEFEMİZ “INFINITE FURNITURE”

Ndesign olarak, Infinite Furniture kavramını kullanıyoruz, çünkü ürünlerimize tasarım aşamasında, üretim aşamasına, satış aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar, büyük bir bağlılık ve sabırla yaklaşıyoruz. Bu derinlikle, Infinite Furniture felsefemizi “şirketimiz, müşterimiz ve ürünlerimiz” olmak üzere üç temel kavram üzerine konumlandırıyoruz.

ÜRETİM – Şirketimiz
“sonsuz esneklik”

Şirket olarak potansiyel üretim gücümüzün ne olduğu çok iyi biliyor ve bu gücümüze yürekten inanıyoruz. Müşterilerimizin kendi tercihini yansıttığı yüksek ve doğru fiyata sahip ürünlerimizi, “sonsuz esneklik” felsefesiyle sunuyoruz.

SATIŞ – Müşterilerimiz
“sonsuz seçenekler”

“sonsuz esneklik” felsefesinde hareketle, potansiyel üretim gücümüzü, mevcut satış gücüne dönüştürerek, müşterilerimizin sınırlı sayıda seçenekten değil, hayal güçlerindeki derinlik ve büyüklüklerine dek uzanan, “sonsuz seçenek” felsefesiyle ürün seçebilmelerini sağlıyoruz.

ÜRÜN – Ürünlerimiz
“sonsuz yenilikçilik”

Ürünlerimiz, kültür ve medeniyet havuzumuzdan beslenir. Düne, bugüne ve yarına hitap eder. İlhamla tasarlanır, üretilir ve müşterimize ithaf edilir. Teknolojinin sağladığı tüm imkânları kullanarak, geçici ve değişken değil, zamanlar üstü bir kalıcılıkta “sonsuz yenilikçilik” felsefesiyle ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Lütfen size geri dönebilmemiz için mesajınızda detaylı olarak iletişim bilgilerinizi iletiniz. Müşteri temsilcimizle görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için yan taraftaki mağaza iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.