Masko Mobilya Kenti 10A 35-37 İkitelli-İstanbul
+90 212 675 11 49
+90 212 675 05 08

VİTRİNDEKİLER

Wenge Mobilya

1983 Yılında Bakırköyde ilk mobilya mağazasıyla stard veren WENGE mobilya,kurulduğu günden bu yana mobilya sektöründe yenilik ve ilkelerin öncüsü olması özelliği ile tanınmaktadır.

Genç ,dinamik,idealist kadrosu ve prensipli,etik çalışma anlayışı ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

WENGE mobilya markasının ardında müşterilerinin bireysel ve kurumsal renkleriyle kendi trendlerini oluşturma fırsatı veren planlı üretim ve buna bağlı satış stratejisi bulunmaktadır.

WENGE mobilya sadece mobilya üretmiyor  farklı koleksiyonlarda tasarlıyor.WENGE mobilya koleksiyonları özgün tasarımlarıyla sektörde farklı bir çığır açtı,koleksiyonlarındaki iddialı özgünlük bundan sonraki tasarımlarımızda da en az şimdikiler kadar başarılı olma zorunluluğu getirmektedir.

Konfor ve estedik anlamda bireysel ve kurumsal beklentilerinizi özgün tasarımlara dönüştürerek,modern,avangarde,ne o klasik ürün gruplarına sahip koleksiyonlarımız nihai kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Doğru ürün ve satış sonrası sağladığımız hizmet anlayışı ile kaliteli mamül ilkesini bütün olarak ele alan WENGE mobilya,yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında özel ilgi görmesine sebeb olmuştur.

Yatak Odası,Yemek Odası,Tv Ünitesi,Koltuk Takımları ve Ev Aksesuarlarıyla sektöre hizmet veren WENGE mobilya sağladığı kolaylıklarla müşterilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

WENGE mobilya olarak ürün,hizmet,güven,kalite eksenine verdiğimiz önemi,kurumsallaşma ve markalaşma yolundaki çalışmalarımız ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler ile sürekli büyüyen,güçlenen ve bu özelliği le topluma fayda ve katkı sağlayan bir kurum haline gelmiştir.

Lütfen size geri dönebilmemiz için mesajınızda detaylı olarak iletişim bilgilerinizi iletiniz. Müşteri temsilcimizle görüşmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için yan taraftaki mağaza iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.