Alişan ve Buse VarolMasko’nun Yeni Reklam Yüzü Oldu

Peri masalı gibi bir düğün ile dünya evine giren ve evlilikleri sonrası birçok reklam ve dizi teklifi alan Alişan-Buse Varol Tektaş çifti, mobilya sektörünün merkezi olan Masko'nun reklam yüzü oldular.

İlk defa Masko sokaklarında düzenlenen gelenksel Masko iftarına katılan çiftten Alişan, sahneye davet edilerek ezan okudu.

Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen iftara 2500 kişi katılırken Mutlu, iftar programı öncesi Alişan-BuseVarol Tektaş çiftinin reklam yüzleri olduğunu açıkladı.

İftar programı sonrası basın mensuplarıyla bir araya gelen Alişan-Buse Varol çifti ve Mehmet Mutlu, sözleşmeleri imzalayarak reklam kampanyasına resmilik kazandırdılar.

“EVLİLİĞİMİZ SONRASI BİRÇOK TEKLİF ALDIK”

İlk reklam filminin çekimlerine en kısa sürede başlayacaklarını ve Eylül ayı içerisinde ekranlarda olacağını belirten Alişan, 'Çok şükür ki seviliyoruz ve evliliğimiz sonrası da birçok teklif aldık. Böylesine büyük bir marka ile çalışmaya başlayacağımız için çok mutluyuz.' dedi.

“4 ÇOCUK İSTİYORUZ”

Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu'ya birde konser sözü veren Alişan'ın bu jesti üzerine Mutlu ise, 'Bizde çiftimizin çocukları olduğunda onlara bebek odası sözü veriyoruz' demesi üzerine Alişan'ın 'Biz 4 çocuk istiyoruz yalnız' demesi herkesi güldürdü. Masko başkanı Mehmet Mutlu'da 5 çocuğa kadar limitiniz var burada sonrasına karışmam diyerek reklam yüzünün yanı sıra sağlanan dostluğu anlatan sıcak bir cevap verdi.