Aslı Hünel ve Eşi Masko'yu Ziyaret Ettiler.

Tanınmış Türk sanat müziği sanatçılarından Aslı Hünel Masko Mobilya Kentini ziyaret etti. Masko yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulunan Hünel'e Masko yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu tüm masko mobilyacıları adına özel hazırlanmış kahve fincanı hediye etti.

Hoş sohbet ortamında geçen ziyaretten memnun kalan Aslı hünel ve eşi dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO'yu mobilya alışverişinde zaten her zaman tercih ettiğini ve mobilya alacak olanların nereden alırsa alsın ÖNCE MASKO'ya mutlaka gelmeleri gerektiğini belirtti.

Aslı Hünel Kimdir

Ünlü Şanatcı 1977 yılında doğmuş bir isimdir.Kendisi Haziran ayında doğmuştur.Nereli? İstanbul’da gözlerini açmıştır.Sanatçı bir ailenin kızıdır.14 Yaşlarındayken Şan dersi almaşınla beraber müziğe olan tutkusunu göstermiştir.Kıssa süre içersinde sesinin dahada güçlenmesini sağlamış genç yaşlardan itibaren isminden söz ettirmiştir.

Oyuncu Saruhan Hünel‘in kardeşidir.Arap Asıllı annesi ve Selanikli babasının çocuğudur.İyi bir gençlik zamanı geçirmiştir.Abisinin dizilerine gitmeyi çok sevdiğini belirtmiştir.2013 yılında Kist ameliyatı olan ünlü sanatçı ameliyat sonrası sevenlerini korkutmuştur.Yoğun bakımda bir süre kalan sanatçı iyileşerek tekrar eski günlerine dönmüştür.Ameliyat zamanında sevdikleri ve özellikle Abisi hep yanında olmuştur.