Masko'ya Nasıl Giderim

Masko yol TarifiMasko'ya Nasıl Gelmeyi Düşünüyorsunuz?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece ilçelerinden MASKO'ya özel araç ile nasıl gidilir?
Büyükçekmece, Beylükdüzü, Esenyurt ileçelerinden aşağıdaki grafikteki gibi iki farklı yol üzerinden gelinebilir.
Avcılar ve Küçükçekmece üzerinden sadece 2. yol grafiği üzerinden gelinebilir.

1. Yol: Büyükçekmeceden, beylikdüzünden veya esenyurttan 5-Karayoluna çıktıktan sonra Haramidere Carrefour kavşağı üzerinden TEM bağlantı yoluna çıkıp Bahçeşehir gişelerinden TEM otoyoluna giriniz.

OTOYOL'dan hiç ayrılmadan İkitelli Mahmutbey gişelerine kadar gelinmelidir. Mahmutbey Gişelerinden çıktıntan sonra Sağdan ilk çıkış değil ikinci çıkıştan (İlk çıkış havaalanı istikametine gitmektedir.) çıkarak körü altından geçtikten sonra Tekrar sağa dönerek Olimpiyat Parkı istikametine dönünüz. Olimpiyat Parkı yoluna girer girmez MASKO'yu göreceksiniz. Yada sayfanın en altında bulunan animasyona bakarak da gişelerden sonra MASKO'ya nasıl gireceğinize dair bilgi edinebilirsiniz.

2.Yol: E-5 karayolundan ayrılmadan Avcılar - Küçükçekmece üzerinden devam ederek Çobançeşme Havaalanı kavşağından ikitelli istikametine dönmelisiniz. Basın Expres yolu üzerinden mahmutbey-ikitelli kavşağına kadar ilerleyiniz.
İkitelli kavşağına geldiğinizde sayfanın en altındaki animasyona göre Havalimanı istikameti oklarını takip eden aracın hareketine göre MASKO'ya giriş yapabilirsiniz.