Mobilya sektörü çok köklü geçmişe sahip olmakla birlikte zamanla çok çeşitli eğilimler ve gelişmelere tanık olmuştur. Sektör Yaşamın her alanına hitap etmesi itibariyle önemini her geçen zaman büyük ölçüde arttırmıştır. Böylesine önemin had safhada olduğu sektöre 1994 yılında Emreler Mobilya markası ile adım atan Bebishroom; Mobilyacılık sektörüne yeni bir ivme kazandırma ve sektörde zirvede yer almak için önemli adımlar atmıştır.


Dünyanın en büyük mobilya pazarı Masko Mobilya Kentinde 1997 yılından beri faaliyetine devam eden Bebishroom Bebek Odaları, Çocuk Odaları, Genç Odaları alanında uzman ekibi, deneyimli iç mimarları ve profesyonel kadrosu ile özgün ve kaliteli tasarımları sunmayı başarmaktadır. 

Alışılmışın dışında özel tasarımları ile ürün seçimi, tasarımı, teslimat ve teslimat sonrası hizmetleri ile Müşteri Güvencesine odaklı hizmet kalitesi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bebishroom ailesi İmalathanesinde ürettiği özel tasarım Mobilyalar ile Dünyanın en büyük Mobilya Çarşısı Masko Mobilya Kenti olmak üzere 2 Şube ile hizmet vermektedir. Siz de Bebishroom ailesinin gözde ürün modellerini keşfetmeye hazır olun.

 

 

Bebishroom Masko Mağazası