Reklam

Yatak ve Baza Grubu

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo Lova Yatak
Magic Sleep Yatak
Masko Logo Vize Mobilya
Vidal Yatak Seti
Masko Logo Yatsan Mobilya
Lounge Set
Masko Logo Polytenz Yatak
Vogue Set
Masko Logo Pierre Cardin Bedding
Iconia
Masko Logo Mondi Home
CoolMax Yatak
Masko Logo İşbir Yatak - Nida Ticaret
LİSA SET
Masko Logo Halsa Yatak Masko2
Halsa Norrbottens Yatak
Masko Logo Halsa Yatak
Storsjön Yatak
Masko Logo Bambi Yatak
Magnasand Therapy
Masko Logo Yatsan Mobilya
Luna Sandıklı Set
Masko Logo Lova Yatak
DIAMOND YATAK
Masko Logo Pofuduk
Sirius Yatak
Masko Logo Polytenz Yatak
Hazelan Masif Set
Masko Logo Pierre Cardin Bedding
Relaxa
Masko Logo Bambi Yatak
Latex Master
Masko Logo Vize Mobilya
Hessen Yatak Seti
12

Yatak ve Baza Grubu

Farklı Yatak Çeşitleri

Gün içerisinde yoğun bir iş temposundan kurtulup akşamları dinlenmek için, özellikle birbirinden farklı malzemeleri altında konforlu şekilde tasarımları gerçekleştirilmiş olan yatak çeşitlerinin önemi çok büyüktür. Tek ya da çift olarak üretimler altında hazırlanan, iç kısımları özel bir yay mekanizması ile esnek bir yapı altında gerçekleştirilen yatak modelleri, uzun saatler içerisinde vücudun farklı noktalarını güven içerisinde koruma şansını sağlamaktadır. Bu bağlamda farklı baza grubu seçenekleri arasından güzel bir tercih gerçekleştirilebilir.

Büyük Bir Rahatlık Sağlayan Ortopedik Yataklar

Özellikle başta bel bölgesi olmak suretiyle omurga ve boyun kısmının da yatarken düzgün bir şekil alması büyük bir önem arz etmektedir. Bu kısımlardaki ağrılar gün içerisinde özellikle masa başı işleri gerçekleştiren ya da çok fazla eğilen insanlarda ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca daha birçok farklı sebepten dolayı meydana gelebilecek bu sorunlar, gece yatıldığı zaman istenilen şekli alan ortopedik yatak modelleri kapsamında düzelme şansı vermektedir. Özel bir aksan altındaki tasarımı ile vücudun kıvrım şeklini tam olarak alan bu yatak çeşitleri, insan sağlığını büyük bir oranda korumaktadır.

Değişik Visco Yatak Çeşitleri

Bütün bedenini şeklini en iyi biçimde alan visco yatak modelleri günümüze çok fazla tercih edilmektedir. Kişinin sorunlarına uygun bir çözüm getiren ve vücudun şeklini alarak büyük bir rahatlık sağlayan bu yatak seçenekleri, ayrıca geniş yapısı ve konforlu görseli sayesinde de yatak odalarında harika bir uyum getirmektedir.