Reklam

Ralph Noche Oturma Grubu

Ralph Noche Oturma Grubu

Ralph Noche Oturma Grubu mobilyası Snoc Outdoor Furniture mobilya firması tarafından Masko mağazasında satılmaktadır.

Oturma grubu bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk, bir adet orta boy sehpa ve bir adet küçük boy sehpadan oluşmaktadır. El yapımıdır. Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı TEAK ağacı kullanılmıştır. TEAK ağacı uzun süreli ve profesyonel fırınlama, kurutma sistemleri ile dış mekan kullanımına uygundur. Dış mekana özel akrilik ip ile örülmüştür. Minderlerde Sunbrella kumaş kullanılmıştır. Minderde kullanılan kumaşlar su itme özelliğine sahiptir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Minder kılıflarında bulunan fermuar sayesinde çıkarılabilir, gerekli durumlarda 40 derecede yıkanması tavsiye edilir. SNOC dış mekan mobilya koruma kılıfları ile kullanılması önerilir. Oturum ve sırt minderleri ürüne dahildir. Görseldeki dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir. İthaldir.

Ralph Noche Oturma Grubu Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan Snoc Outdoor Furniture firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da Snoc Outdoor Furniture ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

Snoc Outdoor Furniture firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 17B Blok No: adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 17B Blok No: İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 8508006464

Websitesi: www.snoc.com.tr

Snoc Outdoor Furniture Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi