Reklam

Yeşil Koltuk Takımı

Yeşil koltuk ve yeşil koltuk takımları 2020 mobilya trendleri arasına şimdiden girdi bile. En güzel koltuk takımı modellerini görmek için Masko Mobilya Kenti'ndeki mağazaları ziyaret edin.

Masko Yeşil Koltuk Takımı

Yeşil koltuk ve yeşil koltuk takımları 2020 mobilya trendleri arasına şimdiden girdi bile. En güzel koltuk takımı modellerini görmek için Masko Mobilya Kenti'ndeki mağazaları ziyaret edin.

Bu Sene Hangi Renk Mobilya Moda? 

   Mobilya sektöründe, sektörel olarak değişimler olmasının yanı sıra moda anlamında da her yıl farklı şeyler gözlemleniyor. Bazen modeller bazen de renkler yeni sezona ayak uydurarak farklılık içerisine girebiliyor. 2020 yılı mobilya modellerinde de bu sezon en çok canlı renkler moda. Eskiden görüldüğünde yüzüne bakılmayan renkler bu sene kendinden daha zıt renkler ile kombinlenerek "zıtlıkların şıklığı" akımını bilzere yaşatmaya başladı. 

Zıtlığın Şıklığı Nasıl Olur?

   Az önce vermiş olduğumuz örneği bir renk üzerinden örneklendirme ve açıklamak gerekebilir. Onu da yeşil rengi üzerinden değerlendirelim. Yeşili de, yeşil koltuk üzerinden... Eskiden olsa hiç kimse belki de evine yeşil koltuk takımı almak istemeyecektir. Ama özellikle bu sezonda hem açık yeşil hem de zümrüt yeşili koltuk takımları oldukça moda. Doğanın simgesi olan yeşil rengi, koltuk takımlarına özellikle doğal motifler ile işlendiği zaman evinize bambaşka bir tazelik ve huzuru getirecektir.

Yeşil Rengi Dekorasyon Örnekleri

   Yeşil koltuk takımlarını birçok farklı şekilde dekore edebilirsiniz. Büyük ihtimalle bunu düşündüğünüz zaman aklınıza ilk gelen yeşik koltuk takımı dekorasyon örneği; yastık kılıflarında kullanılan çiçek detaylarına sahip bir yeşil koltuk olacaktır. Evet! Tam da dediğimiz gibi..Bu klasik ve country modelin yanı sıra yeşil koltuk modellerinizi sarı ya da kerme rengi ile de çok güzel harmanlayabilirsiniz. 

Nerede Bulabilirim?

   Birbirinden farklı ve birbirinden tarz yeşil koltuk takımlarını daha yakından görmek ve dokunmak istiyorsanız Masko Mobilya Kenti'nde bulunan mobilya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.