Reklam

Çocuk Odası

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo Lupo Kids
Otobüs Ranza
Masko Logo İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.)
Santino Genç Odası Takımı
Masko Logo Çilek
RACECUP
Masko Logo Esra Yurtsever İç Mimarlık
Çocuk Odası 1
Masko Logo Hayal Bebe & Genç
Basket
Masko Logo Almila Mobilya
Sento Çocuk Odası
Masko Logo Meltem Bebek ve Genç Odası
Montessori Çocuk Odası
Masko Logo Çilek
PRENSES
Masko Logo Hayal Bebe & Genç
Balerin
Masko Logo Çilek Genç Odası
Princess Çocuk Odası
Masko Logo Meltem Bebek ve Genç Odası
Pitstop Çocuk Odası
Masko Logo Kupa Genç Odası (Emi Gruplar)
Korsan - Çocuk Odası
Masko Logo Hilal Bebe
Oslo Genç Odası
Masko Logo Çilek Genç Odası
Champion Racer Çocuk Odası
Masko Logo Ritmik Mobilya
GREYDER GENÇ ODASI
Masko Logo Kupa Genç Odası (Emi Gruplar)
Houses Çocuk Odası
Masko Logo Ritmik Mobilya
RACİNG ÇOCUK ODASI
Masko Logo Lajivert Mobilya
GREYDER GENÇ ODASI
12

Çocuk Odası

Ekonomik ve fonksiyonel çözümlerle sunulan çocuk odası modelleri; düzen, rahatlık ve işlevsellik açısından değerlendirilmelidir. Çocukların hayatlarına konfor katarken aynı zamanda odalarında zaman geçirmek istemelerini de sağlayacak olan çocuk odası takımları, modüller parçaların bir araya getirilmesiyle de kurulabilir. Çocuğunuzun odasında daha fazla vakit geçirmesini sağlamaya çalışıyor ancak başarılı olamıyorsanız değişim zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. 

Odanın İçindeki Eşyaların Yerini Değiştirin

Odanın içinde yer alan mobilyaların zaman zaman yerlerini değiştirmek mekana hem işlevsellik katacak hem de enerjisini yükseltecektir. Farklı yaş gruplarındaki çocuklarla rahat bir şekilde dolaşma imkanı sunan Masko; her zevke, bütçeye ve ihtiyaca uygun çocuk odası modelleri ile beğeni toplar. Sipariş verdiğiniz takımı zaman içinde genişletebilir ve farklı ihtiyaçları görerek karşılama yolunu seçebilirsiniz.

Kişiye özel hayallerin gerçeğe dönüştüğü özel hizmetler sayesinde çocuklarınız tam da yaşamak istedikleri bir dünyanın içinde var olabileceklerini kanıtlayabilirler. Rahatlık ve kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu çocuk odası takımları, biraz yaratıcı düşünce ve ortak çalışma ile renkli bir alana dönüştürülebilir. 

Çocuğunuz Odasını Sevsin

Çocukların sevdikleri bir odada uyumaları ve kaliteli zaman geçirmeleri gelişimleri üzerinde de pozitif katkı sağlar. Masko'da bulunan 778 mobilya mağazasında sadece çocuk odası takımı seçmekle kalmaz aynı zamanda yaşamın şekillenmesine de katkı sağlarsınız. Bir odada ihtiyaç olan her türlü mobilya, aydınlatma malzemesi, aksesuar, halı, perde ve çocuk odası modelleri için kısa zamanda pek çok ürünü inceleyebilir ve alışverişinizi tek bir adresten tamamlayabilirsiniz.