Reklam

Yatak ve Baza Grubu

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

12

Yatak ve Baza Grubu

Farklı Yatak Çeşitleri

Gün içerisinde yoğun bir iş temposundan kurtulup akşamları dinlenmek için, özellikle birbirinden farklı malzemeleri altında konforlu şekilde tasarımları gerçekleştirilmiş olan yatak çeşitlerinin önemi çok büyüktür. Tek ya da çift olarak üretimler altında hazırlanan, iç kısımları özel bir yay mekanizması ile esnek bir yapı altında gerçekleştirilen yatak modelleri, uzun saatler içerisinde vücudun farklı noktalarını güven içerisinde koruma şansını sağlamaktadır. Bu bağlamda farklı baza grubu seçenekleri arasından güzel bir tercih gerçekleştirilebilir.

Büyük Bir Rahatlık Sağlayan Ortopedik Yataklar

Özellikle başta bel bölgesi olmak suretiyle omurga ve boyun kısmının da yatarken düzgün bir şekil alması büyük bir önem arz etmektedir. Bu kısımlardaki ağrılar gün içerisinde özellikle masa başı işleri gerçekleştiren ya da çok fazla eğilen insanlarda ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca daha birçok farklı sebepten dolayı meydana gelebilecek bu sorunlar, gece yatıldığı zaman istenilen şekli alan ortopedik yatak modelleri kapsamında düzelme şansı vermektedir. Özel bir aksan altındaki tasarımı ile vücudun kıvrım şeklini tam olarak alan bu yatak çeşitleri, insan sağlığını büyük bir oranda korumaktadır.

Değişik Visco Yatak Çeşitleri

Bütün bedenini şeklini en iyi biçimde alan visco yatak modelleri günümüze çok fazla tercih edilmektedir. Kişinin sorunlarına uygun bir çözüm getiren ve vücudun şeklini alarak büyük bir rahatlık sağlayan bu yatak seçenekleri, ayrıca geniş yapısı ve konforlu görseli sayesinde de yatak odalarında harika bir uyum getirmektedir.