Reklam

Mermer Yemek Masası

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo Loda Mobilya
Rita Masa
Masko Logo Macitler Mobilya
Yason Yemek Odası
Masko Logo Dreamtime Mobilya
Çapraz Yemek Odası
Masko Logo Celal Duman Mobilya
Quenn Masa
Masko Logo Celal Duman Mobilya
Hedra yemek masası
Masko Logo Şah Majestic Mobilya
04
Masko Logo Macitler Mobilya
Yoros Mermer Yemek Odası
Masko Logo Dumanlar Mobilya
Mermer Yemek Masası
Masko Logo Vanessa Mobilya
Lugano Yemek Takımı
Masko Logo Dreamtime Mobilya
EpoksiWood-2 Yemek Masası
Masko Logo Elano Mobilya
LONG YEMEK ODASI
Masko Logo Dreamtime Mobilya
Cellini Yemek Masası
Masko Logo Dumanlar Mobilya
Mermer Yemek Masası
Masko Logo Gündüz Mobilya
KELEBEK
Masko Logo Vivense Mobilya
AZUL DROİT MERMER MASA
Masko Logo Macitler Mobilya
Zeyve Mermer Yemek Odası
Masko Logo Elano Mobilya
MERMER YEMEK MASASI
Masko Logo Gündüz Mobilya
FLORİDA MASA

Mermer Yemek Masası

Daha ağırbaşlı ve daha asil bir görünüm elde etmeyi arzu edenler için özellikle birbirinden farklı modeller kapsamında üretimleri gerçekleştirilen mermer yemek masası ön plana çıkmaktadır. Ardışık görünümleri ile birlikte son dönemlerde tercih açısından ön planda olan bu yemek masaları, ayrıca üzeri değişik çizgiler ile tasarım yapılmış bambaşka dekorasyon görünümleri altında yerleştirilen her yerde hoş bir izlenim ortaya çıkarmaktadır. Daha çok beyaz ve siyah ile birlikte gri tonlarının kirli görünümleri kapsamında tamamen tarz bir izlenim ortaya çıkarılmasına imkan tanıyan bu özel yemek masaları, kişisel tercihlere bağlı kalınmak suretiyle keyifli bir satın alma imkanı sunuyor.

Değişik Renkler ve Çizgileri Altında Kaliteli Mermer Yemek Masaları

Pürüzsüz bir yüzeyi ile birlikte ayrıca kolay temizlenebilir imkanını da yanında getiren mermer tarzı yemek masası çeşitleri, daha maskülen bir görünüm elde edebilmek adına günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Üstelik başta mutfaklar olmak üzere bahçelerde ya da mutfaklarda ve salon ile oturma odalarında rahatlıkla kullanılabilecek olan bu konforlu ve şık masa çeşitleri, üzeri özel çizgilerle tasarım yapılmış karmaşık desenler kapsamında bambaşka bir izlenim ortaya çıkarmaktadır. Özellikle ülkemizde mermer üretimi çok fazla gerçekleştiğinden dolayı, daha güçlü tasarımlar altında ve şık görünümleri ile zarif çizgileri eşliğinde hazırlanmış seçenekler, çok uygun fiyatlar kapsamında da seçimi imkânını yanında getiriyor.

Birbirinden Değişik Yemek Masası Çeşitleri

Günümüzde sadece mermer tasarımı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan bu yemek masaları değil, aynı zamanda avangart veya klasik ile birlikte modern çizgiler altında değişik kategoriler ile tasarımları gerçekleştirilmiş yemek masası takımları da bulunmaktadır. Mekanların boyutuna ve duvar ile birlikte zeminin görünümüne bağlı olarak kategori bünyesinde bulunan birbirinden değişik seçenekler içerisinden keyifli bir tercih gerçekleştirilebilir.