Reklam

Country Yemek Odaları

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

12

Country Yemek Odaları

Özellikle evlerde ortak olarak kullanılan salon ve oturma odalarında aile ile birlikte veya misafirler geldiği zaman, güzel bir sofra kurulmak istendiğinde country yemek odaları muhteşem bir olanak sunmaktadır. Özellikle yöresel bir tarz ile üretimleri gerçekleştirilen bu yemek odası çeşitleri, mekanlara tamamen samimi ve içten bir izlenim sunduğundan dolayı günümüzde son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Değişik parçaları ile bütün olarak özel bir uyumu da yanında getiren estetik çizgileri altında hazırlanmış bu yemek odaları, hayallerdeki fikri dekorasyon olarak evlere keyifli bir biçimde yerleştirilmesine olanak sunuyor.

Harika Çizgileri İle Birlikte Şık Country Yemek Odaları

Bütünüyle yöresel motiflerin bir araya getirilerek tasarımlarının gerçekleştirdiği bu country yemek odası çeşitleri, aynı zamanda modernizmi de katmak suretiyle muhteşem bir uyum altında, salonlara ve yemek odalarına rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Özellikle dekoratif bir hava getirdiğinden dolayı Türkiye'de çok fazla tercih edilen bu yöresel tarzdaki yemek odası seçenekleri, kişisel beğenilere bağlı kalınarak farklı model ve renkleri altında seçim şansını da sunmaktadır.

Kaliteli Malzemeler İle Üretimleri Sağlanmış Country Yemek Odası Çeşitleri

En başta yemek masası ve şık sandalye seçenekleri olmak suretiyle, ayna, tv ünitesi, gümüşlük ve daha birçok değişik parçaları eşliğinde muhteşem bir uyum sağlayan country tarzı yemek odaları, gelenekçi görünümü ve modern tasarım ile bambaşka bir farklılık ortaya çıkarmakta ve mekanlara özel bir hava katmaktadır.