Reklam

Deri&Suni Deri

Yüzlerce mobilya firmasının buluştuğu Masko Mobilya Kenti'nde binlerce mobilya çeşidi sizleri bekliyor.

Masko Logo Ekoline Perde Tasarım
Deri Yatak Başı
Masko Logo SFC Tekstil
Santa Glory
Masko Logo Alya Dış Ticaret
TOSCANA
Masko Logo Alya Dış Ticaret
TORINO
Masko Logo SFC Tekstil
Nona FR

Deri&Suni Deri

Deri Tasarımları İle Hazırlanmış Mobilyalar

Uzun yıllar güven içerisinde kullanım şartları sağlayan ve tamamen kaliteli bir malzeme sunan deri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir imkanı da yanında getirmektedir. Son dönemlerde çok fazla tercih edilen ve farklı modelleri ile renkleri kapsamında üretimi gerçekleştirilen deri tasarımı kapsamındaki mobilya çeşitleri, evlere ya da iş yerlerine büyük bir kalite getirirken aynı zamanda şıklığı da sunmaktadır.

Farklı Üretim Malzemeleri İle Mobilya Grupları

Kişisel tercihlere göre seçim yapılabilecek olan farklı mobilya çeşitleri, suni deri kalitesi altında da üretimleri gerçekleştirilmiş olarak elde edilebilmektedir. Özel işçilik ile hazırlanmış ve ayrıca mekanlara bambaşka bir hava katmayı başarabilen yeni nesil modern çizgileri kapsamında mobilya çeşitleri, farklı kategoriler ile seçim yapılabilir ve çok uygun fiyatlar dahilinde satın alınabilir.

Tarz Görünümleri İle Üretimleri Gerçekleştirilmiş Mobilya Çeşitleri

Diğer yandan bu özel malzeme yapısı ile hazırlanmış mobilyalar, yaz aylarında herhangi bir terletme ya da rahatsızlık hissettirmezken, aynı zamanda bu özel mobilya derisi çeşitleri kapsamında, dayanıklı yapısıyla herhangi bir yırtılma veya sökülme gibi problem ile de karşı karşıya bırakmaz.